15 stycznia 2018

Węglik krzemu SiC

węglik krzemu sic

 

Węglik krzemu SiC – ceramika techniczna. Dostarczamy części i elementy z węglika krzemu. Zobacz właściwości i zastosowanie. Sprzedaż ceramiki technicznej. Szeroki wybór. Najwyższa jakość SPRAWDŹ

 

Węglik krzemu jest bardzo zaawansowanym materiałem ceramicznym. Ze względu na swoje właściwości wybierany jest jako półwyrób do produkcji części ceramicznych, od których wymaga się najwyższych wartości użytkowych w określonych warunkach.

Ze względu nas bardzo dużą twardość (między diamentem, a korundem) nazywany jest niekiedy jako korborund.

 

Części ceramiczne na wymiar – ZADZWOŃ I ZAPYTAJ O PRODUKTY TEL 663 515 494

 

 

Węglik krzemu SiC właściwości

  •  bardzo wysoka temperatura pracy stałej
  • bardzo duża twardość
  • wysoka odporność na agresywne media
  • niska waga własna
  • duża kruchość
  • wysoka stabilność wymiarowa

 

Tabela charakterystyki

Informacje przedstawione na stronie zawierają dane poglądowe. Nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa. Mają charakter informacyjny.

Pomimo, że można go zaliczyć do materiałów o bardzo wysokiej twardości wykorzystując ten rodzaj ceramiki technicznej należy pamiętać o jego dużej kruchości.

 

Sprzedaż węglika krzemu SiC

Posiadamy w ofercie materiały ceramiczne w postaci gotowych detali. Dostarczamy również części robione na wymiar. Obsługujemy klientów z całej Polski. Wyróżnia nas najwyższa jakość materiałów i szybkie dostawy.

Zastosowanie węglika krzemu wiąże się z jego ponadprzeciętnymi cechami. Szczególnie często można spotkać go w branżach wysokorozwiniętych. Części i detale z SiC odnajdziemy w elektronice, przemyśle maszynowym, wydobyciu ropy i gazu, przemyśle kosmicznym i innych rozwiązaniach z zakresu high-tech.

Zapraszamy do współpracy.

Sprawdź więcej i podziel się

Szybki kontakt z działem handlowym: