26 lipca 2018

Hurtownia tworzyw sztucznych

hurtownia tworzyw sztucznych konstrukcyjnych, bydgoszcz, toruń, włocławek, inowrocław, brodnica, warszawa, poznań, kraków, szczecin, gdynia, gdańsk, wrocław

 

Nasza firma może się poszczycić mianem największej hurtowni tworzyw konstrukcyjnych i tworzyw sztucznych w północnej Polsce. Jako jedyni posiadamy tak szeroki wybór materiałów konstrukcyjnych w formie naturalnej i modyfikowanej. Oferujemy wałki, tuleje oraz płyty w formatach standardowych, a także formatki docięte na wymiar.

W naszej ofercie znajdują się poliamid, poliacetal, polietylen, PCV, polipropylen, PET, teflon, PEEK, a także modyfikacje tych tworzyw. Posiadamy tworzywa modyfikowane smarami, olejami, dwusiarczkiem molibdenu, włóknem szklanym, grafitem, brązem, czy węglem. Oczywiście duża większość podanych tworzyw jest dostępna wprost z naszego magazynu. W przypadku braku którejkolwiek z pozycji, oferujemy Państwu ekspresową dostawę z naszej Niemieckiej centrali.

Nasza hurtownia tworzyw sztucznych i konstrukcyjnych znajduje się w Bydgoszczy, jednak magazyn centralny posiadamy w centrum Polski. Ułatwia to prowadzenie bardzo szybkich dostaw w dowolne miejsce. Większość tworzyw konstrukcyjnych znajdujących się w naszej ofercie pochodzi w fabryk niemieckich. Dzięki temu gwarantujemy Państwu najwyższą jakość i najlepsze właściwości fizyczno-chemiczne tworzyw.

 

Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty lub chcą poznać nasze ceny, uprzejmie prosimy o kontakt z naszym działem handlowym. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00. KOM +48 509 491 716.

 

Oferta hurtownia tworzyw konstrukcyjnych:

  • POLIAMID PA6 – naturalny, z dwusiarczkiem molibdenu, z olejem, z włóknem szklanym, z węglem, wykrywalny indukcyjne
  • POLIACETAL POM – naturalny, czarny, niebieski, antystatyczny, przewodzący, wykrywalny indukcyjnie
  • POLIETYLEN PE – naturalny PE1000, PE500, PE300, czarny, antystatyczny, wykrywalny indukcyjnie
  • PCV – naturalny
  • POLIPROPYLEN PP – naturalny, z teflonem
  • PET – naturalny
  • TEFLON – naturalny, z grafitem, z brązem, z węglem, wykrywalny indukcyjnie
  • PEEK – naturalny, z węglem, z włóknem szklanym

 

Tworzywa sztuczne docinane na wymiar:tworzywa konstrukcyjne docięte na wymiar

Nasza hurtownia tworzyw sztucznych oprócz wałków, tulei i płyt w formatach standardowych, oferuje również formatki docinane na wymiar. Do cięcia tworzyw sztucznych i tworzyw konstrukcyjnych, używamy specjalnych pił sterowanych numerycznie, które docinają tworzywa z wysoką precyzją. Oczywiście formatki należy traktować jako półprodukty, ponieważ posiadają delikatne ślady cięcia piłą o tolerancję wymiarową na plusie. W zależności od grubości płyty lub średnicy wałka, naddatki wahają się od +0 do +5 mm. Dotyczy to zarówno grubości i średnicy, jak i długości oraz szerokości. Oczywiście wszystkie krawędzie są ostro zakończone. W przypadku półproduktów mamy możliwość docinania tylko do kątów prostych. W przypadku bardziej skomplikowanych kształtów lub fazowania krawędzi, zapraszamy Państwa do działu obróbka CNC.

 

Termin realizacji zamówienia:

Większość pozycji dostępnych z naszej oferty posiadamy dostępnych wprost z magazynu. Dzięki temu dostawa jest możliwa już następnego dnia roboczego, po złożeniu zamówienia. Zamówienie należy złożyć jednak do godziny 10:00. W przypadku wysyłki tego samego dnia, zostaną Państwo poinformowani przez naszego pracownika.

Wałki, tuleje i płyty docinane na wymiar dostarczamy w ok. 2-3 dni robocze. Termin ten może zostać jednak wydłużony w przypadku wysokiego obłożenia produkcji. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu uzyskania informacji o cenie i terminie realizacji.

 

 

Kontakt z działem handlowym:

KOM +48 509 491 716

info@iston.pl

 
 

Sprawdź więcej i podziel się

Szybki kontakt z działem handlowym: