7 sierpnia 2018

Płyty poliamidowe – formatki na wymiar i płyty poliamid PA6

płyty poliamidowe, płyty poliamid, płyty pa6, płyty ertalon nylon tecamid tecast boramid tarnamid

 

Płyty poliamidowe (płyty poliamid PA6) znajdujące się w naszej ofercie, charakteryzują się doskonałymi właściwościami ślizgowymi oraz wysoką odpornością na ścieranie. Ponadto gwarantują wysoką wytrzymałość mechaniczną, twardość i sztywność. Dzięki temu są idealnym półproduktem do produkcji elementów i detali do zastosowania ślizgowego.

W naszej ofercie posiadamy płyty z poliamidu naturalnego, a także modyfikowane dwusiarczkiem molibdenu, olejem, włóknem szklanym, czy węglem. Posiadamy również specjalistyczne poliamidy z węglem CF25 oraz PA6 z dodatkiem środka wykrywalnego indukcyjnie przez wykrywacze metali.

Płyty poliamidowe PA6 dostępne są standardowo w formatach 1000×2000 mm / 610×2000 mm / 1220×2000 mm. Oczywiście oprócz płyt w formatach standardowych, oferujemy Państwu również płyty poliamid docięte na wymiar klienta. Proszę pamiętać, że formatki docięte na wymiar posiadają naddatki produkcyjne, pozwalające na dalszą obróbkę (tolerancja na grubości, szerokości i długości).

 

Dodatkowe informację o płytach poliamidowych oraz szybka wycena telefoniczna, pod numerem KOM +48 509 491 716 / info@iston.pl

 

POLIAMID PA6 naturalny POLIAMID PA6 MoS2 (czarny) POLIAMID PA6 + olej (zielony) POLIAMID PA6 + olej (żółty) POLIAMID PA6 + olej (czerwony) POLIAMID PA6 GF30 z włóknem szklanym POLIAMID PA66 GF30 z włóknem szklanym

 

Dostępne formaty płyt poliamidowych:

Należy pamiętać, że płyty poliamidowe posiadają naddatki produkcyjne na grubości, szerokości i długości. Więcej informacji o tolerancjach udzielą Państwu nasi pracownicy w biurze obsługi klienta.

 

Płyty z poliamidu PA6 na wymiar:poliamid płyty, płyty poliamid, płyty pa6

Nasza firma obok pełnych formatów płyt poliamidowych, oferuje Państwo również formatki z poliamidu docięte na wymiar. Dzięki temu nie muszą kupować Państwo dużych płyt, jeżeli zapotrzebowanie jest na mniejszą ilość. W przypadku płyt poliamidowych dociętych na wymiar, należy je traktować jako półprodukty. Oznacza to, że formatki posiadają tolerancję wymiarową na plusie. Dzięki temu, mają Państwo możliwość produkcji z nich detali i elementów końcowych.

 

Termin realizacji zamówienia:

W przypadku zamówienia płyt z poliamidu w formatach standardowych, termin realizacji wynosi ok. 1-2 dni roboczych. Jeżeli kupują Państwo formatki z PA6 docięte na wymiar, wówczas czas realizacji jest nieco dłuższy, i wynosi ok. 2-3 dni roboczych. W przypadku dużej ilości formatek wycinanych na wymiar, termin realizacji zamówienia ustalany jest z klientem indywidualnie.

 

Inne nazwy handlowe płyt poliamidowych:

  • płyty ertalon
  • płyty nylon
  • płyty tecamid
  • płyty tecast
  • płyty tarnamid
  • płyty boramid

 
 

Sprawdź więcej i podziel się

Szybki kontakt z działem handlowym: