25 lipca 2018

Profile silikonowe i pasy silikonowe

profile silikonowe mleczne, profile silikonowe czerwone

 

Oferujemy Państwu profile silikonowe, wykonane z silikonu mlecznego lub czerwonego, o twardości 60 ShA. Nasze profile produkujemy na zamówienie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu bardzo szeroki zakres wymiarów i grubości. Maksymalna długość w zależności od grubości i szerokości, może wynieść nawet 100 metrów bieżących w jednym odcinku.

Pasy silikonowe i profile silikonowe mleczne są obojętne fizjologiczne. Dzięki temu istnieje możliwość zastosowania ich do bezpośredniego kontaktu z żywnością i substancjami spożywczymi. Na życzenie klienta złożone w momencie zamówienia, możemy wystawić stosowny certyfikat, potwierdzającyc zgodność materiału z normą FDA. Pasy silikonowe czerwone, przeznaczone są do celów przemysłowych i nie można stosować ich do kontaktu z żywnością.

Termin realizacji jest zależny od aktualnego obłożenia produkcji, jednak średnio wynosi ok. 5-7 dni roboczych. Jest to związane z tym, że nie posiadamy magazynu profili i pasów silikonowych uniwersalnych – wszystko produkujemy na zamówienie. Profile silikonowe musimy wytłoczyć, a następnie zwulkanizować. Po procesie wulkanizacji, pasy silikonowe wymagają leżakowania, dopiero wówczas możemy je do Państwa wysłać.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta pod numerem KOM +48 509 491 716. Z chęcią przygotujemy ofertę na pasy silikonowe i profile silikonowe, które Państwa interesują.

 

Charakterystyka silikonu:

  • dostępne kolory: mleczny (półprzeźroczysty) / czerwony – należy pamiętać, że kolory mogą się różnić w zależności od dostawy (jest to spowodowane rożnym stężeniem pigmentu)
  • dostępne twardości: 60 ShA / na zapytanie 30 ShA i 80 ShA
  • maksymalna długość: 100 mb (w przypadku grubych lub szerokich profili, długość maksymalna jest krótsza)
  • dopuszczenie do żywności: dotyczy tylko silikonu mlecznego (UWAGA: na życzenie klienta złożone najpóźniej w momencie zamówienia, istnieje możliwość dostarczenia certyfikatu zgodności z normą FDA)

 

Profile i pasy silikonowe na wymiar:profile silikonowe, pasy silikonowe, pas silikonowy, profil silikonowy

Nasza firma specjalizuje się w produkcji pasów silikonowych na wymiar oraz profili silikonowych na wymiar. Oznacza to tyle, że jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu pasy i profile z silikonu o dowolnej grubości, szerokości i długości (z pewnymi ograniczeniami w przypadku grubych pasów). Oczywiście są wymiary, których nie jesteśmy w stanie wyprodukować, ale szczegóły dotyczące naszych możliwości przedstawimy w ofercie. Zapraszamy serdecznie do składania zapytań ofertowych – ofertę przedstawimy w możliwie szybki czasie.

 

Zastosowanie:

  • do produkcji długich uszczelnień
  • do produkcji pasów przenośnikowych z silikonu
  • jako zbieraki w maszynach i urządzeniach wykorzystywanych w przemyśle spożywczym
  • itp.

 
 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z działem handlowym

+48 509 491 716

info@iston.pl

 

 

Sprawdź więcej i podziel się

Szybki kontakt z działem handlowym: